strony artystów 

 

 

Galerie, które publikujemy w Polskiej Netgalerii, to czasami strony o dynamicznych zmianach w swojej zawartości. Wraz z Państwa rozwojem zawodowym, wraz ze poszerzaniem Waszej oferty istnieje po prostu konieczność szybkiej, bezpłatnej i łatwej zarazem modyfikacji podstron, tekstów, a przede wszystkim zdjęć na stronie artystycznej, bez konieczności angażowania do tych celów drogiego specjalisty.

 
 

 

gotowe witryny internetoweW tym celu przygotowaliśmy ofertę, w której to Państwo samodzielnie, za pomocą zwykłej tylko przeglądarki internetowej mogą zamieszczać na swojej stronie teksty, zdjęcia i dokonywać w jej zawartości wszelkich zmian.

Aby zupełnie samodzielnie prowadzić własną galerię nie potrzeba żadnych specjalnych umiejętności. Obsługa jest polskojęzyczna, zawiera obszerną instrukcję, a przede wszystkim zawsze można skontaktować się z nami poprosić o wyjaśnienia.

Polska Netgaleria zaprasza do sprawdzenia i zapoznania się ze szczegółową ofertą, a przede wszystkim do pierwszego kontaktu z administracją: 0 602 875 111

Na naszych stronach mogą Państwo zapoznać się w wieloma przykładami, przykłady witryngotowych realizacji i funkcjonujących już w sieci takich właśnie witryn. Tak wielu naszych Klientów to powód do dumy, satysfakcji z pracy, ogromnej motywacji do udzielania pomocy oraz zaangażowania w poszerzanie naszej oferty.

 

polska netgaleria © copyright by netgaleria.biz