galeria portfolio 

 

 

gotowe galerie internetoweJeśli potrzebują Państwo dobrej i taniej wizytówki w internecie, prostej galerii prac publikowanej pod dobrym adresem - to proponujemy utworzenie typowego portfolio, które zbudujemy na podstawie nadesłanych materiałów, czyli tekstów i zdjęć.

wizytówka w sieci
 
 

 

Taką galerię zbudujemy w całości my, Państwo tylko zlecają nam utworzenie własnej galerii - my zajmujemy się całą resztą wg. przekazanych wskazówek. A zatem przygotowujemy całą stronę "na gotowo", instalujemy ją na serwerze, przydzielamy transfer danych, rejestrujemy wybrany adres, a potem zajmujemy się jego reklamą.

W tej opcji również wszelkie zmiany, modyfikacje i wymiana zdjęć na stronie odbywa się wyłącznie za naszym pośrednictwem i dokonywana jest odpłatnie na każde Państwa życzenie.

Polska Netgaleria zaprasza do sprawdzenia i zapoznania się ze szczegółową ofertą, a przede wszystkim do pierwszego kontaktu z administracją: 0 602 875 111

Na naszych stronach mogą Państwo zapoznać się w wieloma przykładami, przykłady galeriigotowych realizacji i funkcjonujących już w sieci takich właśnie galerii. Setki naszych użytkowników to powód do dumy, satysfakcji z pracy i ogromnej motywacji do ciągłego rozwoju i poszerzania naszej oferty. Zbuduj galerię w Polskiej Netgalerii.

 

zakładanie stron © copyright by netgaleria.biz